Organizacja ruchu - przebudowa Bogusława X
W środę, 24 czerwca 2026 roku o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 8 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w sprawie przebudowy ul. Bogusława X i ul. Jerzego.
W spotkaniu, oprócz zastępcy prezydenta ds. gospodarczych, wezmą udział przedstawiciele wykonawcy.
Tematem spotkania będzie omówienie tymczasowej organizacji ruchu oraz kolejnych etapów prac przy tej inwestycji.





.png)









