Sukcesy naszych zawodników podczas Mistrzostw Europy IKO Nakamura w Białymstoku
Za nami dwa intensywne dni Mistrzostw Europy IKO Nakamura w Białymstoku.
W rywalizacji uczestniczyło 459 zawodników z 9 państw oraz 94 klubów, a nasi reprezentanci po raz kolejny pokazali ogromne serce do walki, charakter i bardzo wysoki poziom wyszkolenia.
W konkurencji kata nasi zawodnicy wywalczyli:
- Krzysztof Szydłowski, 1. miejsce U16,
- Norbert Szurgot, 1. miejsce U14,
- Laura Markowska, 2. miejsce U14,
- Tymon Romanowski, 2. miejsce U14,
- Maciej Wielosz, 3. miejsce U14.
Na szczególne wyróżnienie zasługują Norbert Szurgot, Maciej Wielosz i Tymon Romanowski, którzy zdominowali kategorię U14, prezentując znakomite kata i pewnie meldując się na podium.
W pierwszym dniu zawodów sukcesy odnieśli również:
- Paweł Falko Sensei, 2. miejsce kata Masters +35,
- Julia Iwan Senpai, 3. miejsce kata seniorek.
Bardzo dobrze zaprezentowali się również Mark Sokal, Bartłomiej Wielosz, Borys Pawlak, Pola Sottek, Izabela Falko, Laura Dolińska oraz pozostali członkowie naszej ekipy.
W silnie obsadzonych kategoriach pokazali charakter, wolę walki i zdobyli bezcenne doświadczenie na arenie międzynarodowej.
Podczas zawodów nasz klub wspierała również w roli sędziego Edyta Markowska. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.
Dzięki osiągniętym wynikom nasz klub zajął znakomite 5. miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Europy, co jest ogromnym sukcesem i potwierdzeniem wysokiego poziomu szkolenia naszych zawodników.
Jesteśmy dumni z każdego zawodnika, który stanął na macie i godnie reprezentował nasz klub oraz Polskę.
Osu!





.png)









